Расклад катэхезы на 2019/2020 фармацыйны год

  • Дашкольнікі (на Ігнатоўскага) – нядзеля 12.00 (с. Кляра +375 33 3212633)

  • 1 клас (на Ігнатоўскага)    
    • група 1 – чацвер 19.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
    • група 2 – пятніца 19.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
  • 2 клас (на Ігнатоўскага)
    • група 1 – панядзелак 18.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 2 – пятніца 17.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
  • 3 клас (на Лідскай)
    • група 1 – аўторак 19.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 2 – серада 10.30 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 3 – серада 17.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 4 – серада 18.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
  • Бацькі 3 класа (на Лідскай)
    • група 1 – аўторак 19.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
    • група 2 – серада 10.30 (с. Кляра +375 33 3212633)
    • група 3 – серада  17.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
    • група 4 – серада 18.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
  • Першая Камунія (на Лідскай)  
    • група 2 – аўторак 18.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 3 – серада 9.30 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 4 – серада 19.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • грапа 5 – панядзелак 19.00 – 6-9 клас (с. Агнешка +375 33 6553926) – !!! на Ігнатоўскага
  • Бацькі першакамунійных дзяцей (на Лідскай)
    • група 2 – аўторак 18.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
    • група 3 – серада 9.30 (с. Кляра +375 33 3212633)
    • група 4 – серада 19.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
  • 4 клас - пасля I Камуніі (на Лідскай)  - серада 8.30 (с. Кляра +375 33 3212633)

  • 5 клас
    • група 1 – панядзелак 17.00 (на Ігнатоўскага) (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 2 – аўторак 16.00 (на Лідскай) (с. Агнешка +375 33 6553926)
  • 6 клас (на Ігнатоўскага)
    • група 1 – панядзелак 16.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 2 – серада 8.30 (с. Агнешка +375 33 6553926) !!! на Лідскай
    • група 3 – пятніца 18.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
  • 7 клас (на Лідскай)
    • група 1 – панядзелак 19.00 (Марына Уладзіславаўна +375 29 7051747)
    • група 2 – чацвер 10.30 (Вольга Уладзіславаўна +375 29 2852345)
  • 8 клас (на Ігнатоўскага) – чацвер 20.00 (с. Кляра +375 33 3212633)

  • 9 клас (на Ігнатоўскага) – чацвер 17.00 (с. Кляра +375 33 3212633)

  • 10/11 класы (пасля канфірмацыі) (на Ігнатоўскага) – чацвер 18.00 (с. Кляра +375 33 3212633)

  • ДМХ „Адзіныя сэрцам” (на Лідскай) – серада 20.00 (кс. Уладзімір +375 29 7442538)


Заняткі пачынаюцца 9 верасня 2019 г.

Парафіяльныя групы


ЛСА
– кс. Уладзімір +37529 7442538

  • Лектары – першы чацвер месяца  - 20.15 (Лідская)
  • Кандыдаты на лектараў – чацвер 16.00 (капліца)
  • Міністранты – субота 11.00 (капліца)
  • Кандыдаты – субота 12.00 (капліца)


Хоры

  • Парафіяльны хор „Effata” – аўторак 20.00 (капліца) – Алёна Кот +37529 5620428
  • Моладзевы хор  „Anima una” – чацвер 19.15 (Лідская) – Алёна Кот +37529 5620428
  • Падлеткавы хор „Agape” – пятніца 16.00 (Ігнатоўскага) – с. Агнешка +37533 6553926
  • Хор дзяцей „Божыя ягняткі” – субота 9.00 (Ігнатоўскага) – Алена Шымак +37533 6365730


Біблійныя Сустрэчы

  • Панядзелак 20.00 – с. Кляра +375 33 3212633


Душпастырства Моладзі Хрыста „Адзіныя сэрцам”
(студэнты і працуючая моладзь)

  • Серада 20.00 (Лідская) – кс. Уладзімір +375 29 7442538)