Расклад катэхезы на 2023/2024 фармацыйны год

  • Дашкольнікі с. Фаўстына (на Ігнатоўскага)

    - панядзелак 19.00

  • 1 клас с. Фаўстына (на Ігнатоўскага)

     – пятніца 19.00

  • 2 клас с. Фаўстына (на Ігнатоўскага)

     – панядзелак 18.00

  • 3 клас с. Фаўстына (на Лідскай)

    Група 1 – аўторак 18.00

    Група 2 – серада 10.30

    Група 3 – серада 19.00

  • Бацькі 3 класа с. Марыанна (на Лідскай)

    Група 1 – аўторак 18.00

    Група 2 – серада 10.30

    Група 3 – серада 19.00

  • 4 клас с. Фаўстына (на Лідскай)

    Група 1 – аўторак 19.00

    Група 2 – серада 9.30

    Група 3 – серада 18.00

  • Бацькі 4 класа с. Марыанна (на Лідскай)

    Група 1 – аўторак 19.00

    Група 2 – серада 9.30

    Група 3 – серада 18.00

  • 5 клас с. Фаўстына

    Група 1 – панядзелак 17.00 (на Ігнатоўскага)

    Група 2 – серада 17.00 (на Лідскай)

    Група 3 – пятніца 9.30 (на Ігнатоўскага)

  • 6 клас с. Фаўстына (на Ігнатоўскага)

    Група 1 – аўторак 10.00 

    Група 2 – пятніца 17.00

  • 7 клас с. Фаўстына (на Ігнатоўскага)

    Група 1 – аўторак 9.00

    Група 2 – пятніца 18.00

  • 8 клас с. Марыанна (на Лідскай)

    - аўторак 17.00

  • 9 клас с. Марыанна (на Ігнатоўскага)

     (да канфірмацыі) – чацвер 18.00

  • 10 клас с. Марыанна (на Ігнатоўскага)

      – чацвер 19.00

  • 11 клас с. Марыанна (на Ігнатоўскага)

    – чацвер 20.00

Заняткі пачынаюцца 11 верасня 2023 г.

Пытанні па тэлефонах:

+375 44 7556516 с. Марыанна

+375 33 6229166 с. Фаўстына

 


 

ДМХ «Адзіныя сэрцам»

– чацвер 20.00 (на Лідскай) кс. Уладзімір +375 29 7442538

 

Зборкі Літургічнай Службы Алтара:

  • кандыдаты ў міністранты – субота 12.00
  • міністранты – субота 13.00
  • лектары – серада 20.00


Рэпетыцыі хораў:

  • «Божыя ягняткі» – субота 9.00
  • Agape – нядзеля 12.00
  • Anima una – панядзелак 19.00 і нядзеля 17.00
  • Effata – аўторак 20.00

 

Дарагія сябры! Просім падтрымаць будаўніцтва нашага касцёла і дзейнасць парафіі. Шчыра дзякуем за дапамогу, молімся за ўсіх ахвярадаўцаў.