Расклад катэхезы на 2020/2021 фармацыйны год

  • Дашкольнікі - нядзеля 12.00 на Ігнатоўскага (с. Агнешка +375 33 6553926)

  • 1 клас (на Ігнатоўскага)
    • Група 1 – панядзелак 19.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • Група 2 – пятніца 19.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
  • 2 клас (на Ігнатоўскага)
    • Група 1 – панядзелак 17.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • Група 2 – пятніца 17.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)

  • 3 клас (на Лідскай)
    • Група 1 – аўторак 18.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • Група 2 – серада 10.30 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • Група 3 – серада 19.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)

  • Бацькі 3 класа (на Лідскай)
    • Група 1 – аўторак 18.00 (с. Мар’яна +375 44 7556516)
    • Група 2 – серада 10.30 (с. Мар’яна +375 44 7556516)
    • Група 3 – серада 19.00 (с. Мар’яна +375 44 7556516)

  • 4 клас (на Лідскай)
    • Група 1 – аўторак 19.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • Група 2 – серада 9.30 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • Група 3 – серада 18.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)

  • Бацькі 4 класа (на Лідскай)
    • Група 1 – аўторак 19.00 (с. Мар’яна +375 44 7556516)
    • Група 2 – серада 9.30 (с. Мар’яна +375 44 7556516)
    • Група 3 – серада 18.00 (с. Мар’яна +375 44 7556516)

  • 5 клас
    • Група 1 – панядзелак 18.00 на Ігнатоўскага (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • Група 2 – серада 17.00 на Лідскай (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • Група 3 – пятніца 10.30 на Ігнатоўскага (с. Агнешка +375 33 6553926)

  • 6 клас
    • Група 1 – серада 8.30 на Лідскай (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • Група 2 – пятніца 18.00 на Ігнатоўскага (с. Агнешка +375 33 6553926)

  • 7 клас (на Лідскай)
    • Група 1 – чацвер 9.30 (с. Мар’яна +375 44 7556516)
    • Група 2 – аўторак 17.00 (с. Мар’яна +375 44 7556516)

  • 8 клас – чацвер 17.00 на Ігнатоўскага (с. Мар’яна +375 44 7556516)

  • 9 клас (да канфірмацыі) – чацвер 18.00 на Ігнатоўскага (с. Мар’яна +375 44 7556516)
  • 10 клас (да канфірмацыі) – чацвер 19.00 на Ігнатоўскага (с. Мар’яна +375 44 7556516)

  • 11 клас – чацвер 20.00 на Ігнатоўскага (с. Мар’яна +375 44 7556516)

  • ДМХ «Адзіныя сэрцам» – чацвер 20.00 на Лідскай (кс. Уладзімір +375 29 7442538)

Зборкі Літургічнай Службы Алтара:

  • кандыдаты ў міністранты – субота 10.00
  • міністранты – субота 11.00
  • кандыдаты ў лектары і лектары – серада 20.00


Рэпетыцыі хораў:

  • «Божыя ягняткі» – субота 9.00
  • Agape – субота 10.00
  • Anima una – серада 20.00 і нядзеля 17.00
  • Effata – аўторак 20.00 і чацвер 20.00

Заняткі пачынаюцца 7 верасня 2020 г.

Дарагія сябры! Просім падтрымаць будаўніцтва нашага касцёла і дзейнасць парафіі. Шчыра дзякуем за дапамогу, молімся за ўсіх ахвярадаўцаў.