Катэхеза распачнецца ў нядзелю 6.09.2015

Асвячэнне школьных прыладаў  – нядзеля 30.08  у 10.30

Дзеці дашкольнага ўзросту – нядзеля 9.30 – Вольга Іванаўна Шарлан

Прозвішча і імя Клас

1.Базарэвіч Леанід 0

2.Балобан Мацвей 0

3.Гардынец Сафія 0

4.Каплун Арцём

5.Лосік Юлія 0

6.Сяўбо Макар 0

7.Тумаш Мая

8.Шаперчук Рафаель 0

9.Шарыпава Ірына 0

10.Шымак Пётр 0


Дзеці старэйшага ўзросту да І Св. Камуніі – серада 18.00 - кс. Уладзімір

Прозвішча і імя Клас

1.Кандрацюк Іван 8

2.Гапановіч Уладзіслаў 7


1 клас – нядзеля 12.00  - Вольга Іванаўна Шарлан

Прозвішча і імя Клас

1.Ананіш Ян 1

2.Гардынец Ева 1

3.Доўнар Агнешка 1

4.Доўнар Віялета 0

5.Івашкевіч Іван 1

6.Канановіч Ксенія 1

7.Кінцурашвілі Сафія 1

8.Манчынская Дар’я 1

9.Паталей Анастасія 1

10.Свірыдовіч Данута 1

11.Спірыдовіч Данііл 1

12.Улас Кацярына 1

13.Цвіль Андрэй 1

14.Цвірко Віялета

15.Цвірко Злата

16.Чарныш Паліна 1

17.Шадой Арцём 1

18.Юрко Багдан 1


2 клас - група А - панядзелак 18.00 – Вольга Іванаўна Шарлан

Прозвішча і імя Клас

1.Андраў Павел 2

2.Берняк Пётр 2

3.Говіч Дар’я 2

4.Паліўка Алёна 2

5.Пукіта Ягор 2

6.Сайкель Каміла 2

7.Свідуновіч Паліна 2

8.Сырыца Багдан

9.Сяўбо Сафія 2

10.Тарасевіч Яна 2

11.Худніцкі Уладзімір 2

12.Чаган Максім 2


2 клас - група В - панядзелак 19.00 – Вольга Іванаўна Шарлан

Прозвішча і імя Клас

1.Базарэвіч Анастасія 2

2.Базарэвіч Марыя 4

3.Буткіна Яніна 3

4.Кінцурашвілі Данііл 5

5.Кінцурашвілі Мар’ям 3

6.Маўчанскі Рыгор 3

7.Ніканчук Вікторыя 4

8.Ніканчук Вікторыя 2

9.Хмель Варвара

10.Хмель Даніла

11.Цвіль Іван

12.Шарыпава Вольга 4


3 клас (І Св. Камунія) - панядзелак 20.00  - Вольга Іванаўна Шарлан

Прозвішча і імя Клас

1.Галабурда Арцём 4

2.Калевіч Віялета 4

3.Пешко Дзяніс 5

4.Цвірко Надзея 4

5.Юкавіч Вячаслаў 2

6.Шэўстрык Уладзіслаў 2

7.Маісеева Марта 2

8.Маісеева Марыя 2


4 клас – аўторак 19.00 – Ірына Андрэеўна Лямбовіч

Прозвішча і імя Клас

1.Баевіч Уладзіслаў 2

2.Дзям’янава Яна

3.Жгуноўскі Мікіта

4.Капуста Яўгеній 4

5.Лукомская Ганна 2

6.Суравегін Віктар 4

7.Улас Марына 4

8.Чуро Ўладзіслава  

9.Залынская Марыя 3

10.Івашкевіч Ілля 3

11.Сарагавец Аліна 3


5 клас – аўторак  20.15 – кс. Уладзімір

Прозвішча і імя Клас

1.Баевіч Аляксей 5

2.Гоціна Паліна 5

3.Каплун Ангеліна 4

4.Клемяціч Вадзім 5

5.Луцэнка Аляксей 5

6.Манчынская Марыя 4

7.Манчынскі Ілля 5

8.Палінеўскі Дамінік 5

9.Палінеўскі Себасцьян 3

10.Селівохо Станіслаў 4

11.Чайка Ягор 5

12.Шарлан Анастасія 5

13.Шарлан Дар’я 4

14.Юрко Савелій 5


6 клас – серада 19.00 - кс. Уладзімір

Прозвішча і імя Клас

1.Андраў Іван 6

2.Бачыла Марыя 6

3.Берняк Павел 6

4.Бондарчык Мацвей 6

5.Вайткевіч Анастасія 6

6.Дзям’янаў Арсеній 6

7.Ефішова Святлана 6

8.Каваленка Ілона 6

9.Клімкоў Уладзіслаў 6

10.Маўчанскі Ілля 6

11.Міхейкіна Мілана 6

12.Палінеўскі Марцін 6

13.Паталей Аляксандра 6

14.Пукіта Марыя 6

15.Чаган Дзяніс 6

16.Чуро Мацвей 6

17.Юшкевіч Ангеліна 6


7/8 клас – аўторак 18.00 - кс. Уладзімір

Прозвішча і імя Kлас

1.Андрава Вольга 8

2.Галабурда Вадзім 7

3.Залынская Вікторыя 8

4.Капуста Паліна 8

5.Клімкоў Ілля 7

6.Косік Вераніка 8

7.Лаўрыновіч Дзіяна 7

8.Лянкоўскі Уладзіслаў 8

9.Максімчык Паліна 8

10.Сіліцкая Ксенія 7

11.Станулевіч Максім 7

12.Юрко Дзіяна 8

13.Яцко Ягор 7


9/10/11 клас – серада 20.15 - кс. Уладзімір

Прозвішча і імя Клас

1.Баевіч Андрэй 9

2.Богдан Андрэй 9

3.Быльноў Вальдэмар 9

4.Вайткевіч Антон 10

5.Дадалка Уладзіслаў 11

6.Ефішова Елізавета 9

7.Жгуноўскі Ян 9

8.Косік Арцём 11

9.Маісеева Паліна 9

10.Недбайло Алёна 9

11.Яроцкая Надзея 11


Студэнты – нядзеля 19.00 Св. Імша і спатканне

Міністранты і кандыдаты  –субота 11.00

Кандыдаты на лектараў – субота 12.00

Хор – субота 10.00