Катэхеза распачнецца ў нядзелю 6.09.2015
Асвячэнне школьных прыладаў – нядзеля 30.08 у 10.30
Дзеці дашкольнага ўзросту – нядзеля 9.30 – Вольга Іванаўна Шарлан
Прозвішча і імя Клас
1.Базарэвіч Леанід 0
2.Балобан Мацвей 0
3.Гардынец Сафія 0
4.Каплун Арцём 0
5.Лосік Юлія 0
6.Сяўбо Макар 0
7.Тумаш Мая 0
8.Шаперчук Рафаель 0
9.Шарыпава Ірына 0
10.Шымак Пётр 0
Дзеці старэйшага ўзросту да І Св. Камуніі – серада 18.00 - кс. Уладзімір
Прозвішча і імя Клас
1.Кандрацюк Іван 8
2.Гапановіч Уладзіслаў 7
1 клас – нядзеля 12.00 - Вольга Іванаўна Шарлан
Прозвішча і імя Клас
1.Ананіш Ян 1
2.Гардынец Ева 1
3.Доўнар Агнешка 1
4.Доўнар Віялета 0
5.Івашкевіч Іван 1
6.Канановіч Ксенія 1
7.Кінцурашвілі Сафія 1
8.Манчынская Дар’я 1
9.Паталей Анастасія 1
10.Свірыдовіч Данута 1
11.Спірыдовіч Данііл 1
12.Улас Кацярына 1
13.Цвіль Андрэй 1
14.Цвірко Віялета 1
15.Цвірко Злата 1
16.Чарныш Паліна 1
17.Шадой Арцём 1
18.Юрко Багдан 1
2 клас - група А - панядзелак 18.00 – Вольга Іванаўна Шарлан
Прозвішча і імя Клас
1.Андраў Павел 2
2.Берняк Пётр 2
3.Говіч Дар’я 2
4.Паліўка Алёна 2
5.Пукіта Ягор 2
6.Сайкель Каміла 2
7.Свідуновіч Паліна 2
8.Сырыца Багдан
9.Сяўбо Сафія 2
10.Тарасевіч Яна 2
11.Худніцкі Уладзімір 2
12.Чаган Максім 2
2 клас - група В - панядзелак 19.00 – Вольга Іванаўна Шарлан
Прозвішча і імя Клас
1.Базарэвіч Анастасія 2
2.Базарэвіч Марыя 4
3.Буткіна Яніна 3
4.Кінцурашвілі Данііл 5
5.Кінцурашвілі Мар’ям 3
6.Маўчанскі Рыгор 3
7.Ніканчук Вікторыя 4
8.Ніканчук Вікторыя 2
9.Хмель Варвара
10.Хмель Даніла
11.Цвіль Іван 4
12.Шарыпава Вольга 4
3 клас (І Св. Камунія) - панядзелак 20.00 - Вольга Іванаўна Шарлан
Прозвішча і імя Клас
1.Галабурда Арцём 4
2.Калевіч Віялета 4
3.Пешко Дзяніс 5
4.Цвірко Надзея 4
5.Юкавіч Вячаслаў 2
6.Шэўстрык Уладзіслаў 2
7.Маісеева Марта 2
8.Маісеева Марыя 2
4 клас – аўторак 19.00 – Ірына Андрэеўна Лямбовіч
Прозвішча і імя Клас
1.Баевіч Уладзіслаў 2
2.Дзям’янава Яна
3.Жгуноўскі Мікіта
4.Капуста Яўгеній 4
5.Лукомская Ганна 2
6.Суравегін Віктар 4
7.Улас Марына 4
8.Чуро Ўладзіслава
9.Залынская Марыя 3
10.Івашкевіч Ілля 3
11.Сарагавец Аліна 3
5 клас – аўторак 20.15 – кс. Уладзімір
Прозвішча і імя Клас
1.Баевіч Аляксей 5
2.Гоціна Паліна 5
3.Каплун Ангеліна 4
4.Клемяціч Вадзім 5
5.Луцэнка Аляксей 5
6.Манчынская Марыя 4
7.Манчынскі Ілля 5
8.Палінеўскі Дамінік 5
9.Палінеўскі Себасцьян 3
10.Селівохо Станіслаў 4
11.Чайка Ягор 5
12.Шарлан Анастасія 5
13.Шарлан Дар’я 4
14.Юрко Савелій 5
6 клас – серада 19.00 - кс. Уладзімір
Прозвішча і імя Клас
1.Андраў Іван 6
2.Бачыла Марыя 6
3.Берняк Павел 6
4.Бондарчык Мацвей 6
5.Вайткевіч Анастасія 6
6.Дзям’янаў Арсеній 6
7.Ефішова Святлана 6
8.Каваленка Ілона 6
9.Клімкоў Уладзіслаў 6
10.Маўчанскі Ілля 6
11.Міхейкіна Мілана 6
12.Палінеўскі Марцін 6
13.Паталей Аляксандра 6
14.Пукіта Марыя 6
15.Чаган Дзяніс 6
16.Чуро Мацвей 6
17.Юшкевіч Ангеліна 6
7/8 клас – аўторак 18.00 - кс. Уладзімір
Прозвішча і імя Kлас
1.Андрава Вольга 8
2.Галабурда Вадзім 7
3.Залынская Вікторыя 8
4.Капуста Паліна 8
5.Клімкоў Ілля 7
6.Косік Вераніка 8
7.Лаўрыновіч Дзіяна 7
8.Лянкоўскі Уладзіслаў 8
9.Максімчык Паліна 8
10.Сіліцкая Ксенія 7
11.Станулевіч Максім 7
12.Юрко Дзіяна 8
13.Яцко Ягор 7
9/10/11 клас – серада 20.15 - кс. Уладзімір
Прозвішча і імя Клас
1.Баевіч Андрэй 9
2.Богдан Андрэй 9
3.Быльноў Вальдэмар 9
4.Вайткевіч Антон 10
5.Дадалка Уладзіслаў 11
6.Ефішова Елізавета 9
7.Жгуноўскі Ян 9
8.Косік Арцём 11
9.Маісеева Паліна 9
10.Недбайло Алёна 9
11.Яроцкая Надзея 11
Студэнты – нядзеля 19.00 Св. Імша і спатканне