2018/2019 катэхетычны год

  • Дашкольнікі (у сёстраў) – нядзеля 12.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
  • 1 клас (у сёстраў)
    • група 1 – панядзелак 17.30 (с. Кляра +375 33 3212633)
    • група 2 – аўторак 19.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
  • 2 клас (на лідскай)
    • група 1 – панядзелак 17.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 2 – панядзелак 18.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 3 – чацвер 19.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
  • 3 клас (на лідскай)
    • група 1 – панядзелак 19.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 2 – аўторак 9.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 3 – аўторак 17.30 (с. Агнешка +375 33 6553926)
  • Бацькі 3 класа (на лідскай)
    • група 1 – панядзелак 19.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
    • група 2 – аўторак 9.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
    • група 3 – аўторак 17.30 (с. Кляра +375 33 3212633)
  • Першая Камунія (на лідскай) – панядзелак 20.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
  • Бацькі першакамунійных дзяцей (на лідскай) - панядзелак 20.00 с. Кляра
  • 4 клас (на лідскай)
    • група 1 – панядзелак 11.15 (Вольга Уладзіславаўна +375 29 2852345)
    • група 2 – аўторак 19.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 3 – серада 17.00 (Марына Уладзіславаўна +375 29 7051747)
  • 5 клас (у сёстраў)
    • група 1 – серада 17.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
    • група 2 – чацвер 17.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
  • 6 клас (на лідскай)
    • група 1 – аўторак 10.00 (Марына Валянцінаўна +375 44 7124465)
    • група 2 – серада 18.00 (Марына Уладзіславаўна +375 29 7051747)
  • 7 клас (на лідскай)
    • група 1 – панядзелак 10.15 (Вольга Уладзіславаўна +375 29 2852345)
    • група 2 – серада 18.00 (с. Кляра +375 33 3212633) (у сёстраў)
  • 8 клас (у сёстраў)
    • Група 1 - серада 16.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
    • Група 2 - серада 19.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
  • 9 клас (бежмаванне) (у сёстраў) – чацвер 18.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
  • 10/11 класы (бежмаванне) (у сёстраў) – чацвер 19.00 (с. Кляра +375 33 3212633)
  • Моладзь Хрыста - студэнты і працоўная моладзь (на лідскай) – серада 20.00 (кс. Уладзімір +375 29 7442538)

Заняткі пачынаюцца 9 верасня 2018г.


Рэпетыцыі хораў:

  • Хор дзяцей - субота 9.00 (Алена Міхайлаўна +375 33 6365730)
  • Хор моладзі - пятніца 16.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
  • Хор Моладзі Хрыста - чацвер 20.00 (с. Агнешка +375 33 6553926)
  • Парафіяльны хор - аўторак 20.00 Алёна (+375 29 5620428)

Зборкі Літургічнай Службы Алтара:

  • Кандыдаты ў міністранты - субота 9.00
  • Міністранты - субота 10.00
  • Міністранты (кандыдаты на лектараў) - пятніца 16.30
  • Лектары - першы чацвер месяца 21.15